صفحه اصلی > در باره ما

JC پاپ DISPLAY(HK) شرکت, با مسئولیت محدود، همچنین نام شنژن Jiechuang نمایش محصول شرکت, با مسئولیت محدود، در طراحی و ساخت غرفه های راه راه مقوا نمایش 2005 متخصص شده است. (زمانی که شرکت ما در سال 1999 آغاز شده است ما نیز کاغذ بسته بندی جعبه و کیف در ابتدا تولید)

ما کارخانه دارای بوته، 1300 متر مربع در ساختمان مستقل کارکنان ارشد بیش از 100 خط تولید منسجم و 1.2 × 1.6 متر ماشین چاپ افست 4 رنگ CMYK.

ما می تواند ایجاد بیش از 1 000 سبک جدید از مقوا نمایش سالانه، کسب و کار ما به سراسر جهان گسترش یافته است و در حال حاضر قوی و طولانی مدت کسب و کار ارتباط با وال مارت، کارفور، P و G، Tesco، خانه انبار، ب و س، Coles، هیلتون و نام تجاری محدوده از Revlon Olay Neutrogena Novae ستاره آبی، مقاله و غیره ساخته شده است.

ما محصولات کاغذی، از جمله راه راه مقوا داده, شمارنده نمایش سفارشی، طبقه نمایش توتم لاما نمایش گزینه برای نمایش بن کمپرسی نمایشگاه مقوا جعبه چرخ پاکت کاغذی جعبه، و غیره.

این نمایش تبلیغات پاپ و POS و بسته ها به طور گسترده ای برای سوپر مارکت، نقطه از فروش استفاده فروشگاه خرده فروشی، نقطه خرید فروشگاه های زنجیره ای، مغازه، نمايشگاه، نمايشگاه و غيره.


1、Workshop2、Laboratory

3、Office