صفحه اصلی > پرسش و پاسخ

سؤال: 1. چگونه ما شروع به همکاری کنید؟

A: سفارشی تمام ما نمایش می دهد، معمولا ما از طراحی ساختار و اندازه برای مشتریان شروع. در این مرحله نیاز مشتری به ما ایده اصلی مورد که در آن صفحه نمایش قرار داده شده، در کف آشپزخانه یا معلق علیه دیوار. و به ما بگویید اطلاعات محصولات دقیق (اندازه، وزن، چگونه برای قرار دادن) یا ما چند نمونه محصول را برای طراحی در صورت امکان.

س: 2. شما می تواند ما را با آثار هنری کمک?

A: معمولا، آن است مشتری است که آثار هنری خود، اگر مشتری مشکل است یا طراح هنرمندان را نداشته باشند، تا زمانی که آنها به ما ارائه عنصر اساسی هنرمندان ما می تواند به آنها کمک کند. بعد به رنگ نمونه قبل از تولید انبوه است.

سؤال: 3 شما ارائه نمونه?

A: بله، ما خالی نمونه یا نمونه های رنگارنگ توسط چاپ جوهر افشان می تواند ارائه دهد، آن را عمدتا برای مشتریان به بررسی ابعاد و کیفیت کاغذ، توانایی حمایت از وزن است.

س: 4 چه مدت آن را نشانی را به نمونه?

A: خالی نمونه 1-3days، رنگ نمونه 3-5days نیاز دارد.

سوال: 5 چگونه شما می توانید برای نمونه اتهام?

A: ما معمولا مبلغ کمی از پول برای ساخت نمونه فقط به اندازه کافی پوشش هزینه شارژ. ما هیچ پولی در ساخت نمونه خود خواهد شد. زمانی که تایید سفارش اتهام نمونه از ارزش کل سفارش کسر شود.

س: 6. ما نمونه رنگ با چاپ جوهر افشان به بررسی رنگ در تولید انبوه استفاده می کنید؟

A: نه، چون روند چاپ جوهر افشان کاملا متفاوت از چاپ افست در تولید انبوه است. رنگ مختلف از رنگ در تولید انبوه خواهد شد. اگر مشتریان می خواهم برای دیدن چگونه نگاه رنگ مانند در تولید انبوه، ما مشتری A4 یا A3 اندازه چاپ اثبات که 90% نزدیک به رنگ در تولید انبوه ارائه دهد.

س: 7. چگونه نمونه را کشتی شما?

A: ما معمولا توسط DHL و UPS و فدرال اکسپرس یا تی ان تی کشتی. و هزینه پیک توسط مشتری در برابر ورود پرداخت می شود. اگر مشتری پیک/c را نداشته باشند، ما می تواند کمک به مشتریان پیدا کردن خدمات پیک عامل اقتصادی ترین و سپس مشتری ما پرداخت هزینه پیک، ما آن را به پیک عامل انتقال. نگران نباشید، حمل و نقل خواهد شد کاملا شارژ توسط شخص ثالث است که به واسطه.

سوال: 8.What زمان سرب برای سفارش فله است? و شرایط پرداخت

A:  درباره 15 20days پس از واریز به حساب ما توسط TT، 40% از کل مبلغ به عنوان سپرده می رسد. پس از محصولات به پایان رسید و چک توسط مشتریان تعادل 60% پرداخت پس از آن، قبل از حمل و نقل است که باید.

س: 9. چگونه به مشتریان نشان می دهد روش مونتاژ مقوا نمایش?

A:   ما آموزش مونتاژ توسط خط و یا تصاویر ارائه دهد. اگر مشتری هنوز مشکل پس از بررسی آموزش مونتاژ، ما ویدیو به مشتری به وضوح مورد گام به گام نشان می دهد را ارائه دهد.